Diğerleri

Diğerleri

Okul İçi Etkinlikler

Her ay, ay içinde yapılan proje calışmalarının sergilendiği toplantılar düzenlenir. yapılan çalışmalar farklı etkinliklerle velilerimizle paylaşılır.

Eğitim döneminin başında ek ders öğretmenleriyle yapılan toplantıda yıl içinde yapılacak çalışmalarla amaçlanan hedefler ve çocuklarımızın genel durumu ile özellikleri velilerle bire bir paylaşılır. 

Yıl içinde çocuk gelişimi ve psikolojisi konusunda uzman akademisyenlerle hizmet içi eğitim çalişmaları yapılır. Yine yıl içinde velilere yönelik seminer, konferans, psikodrama çalışmaları düzenlenir. Bu çalışmalar, çocukla, doğru ve sağlıklı iletişim kurarak, varsa sorunların çözümüne yöneliktir.

 

Geziler

Her ay düzenli olarak okul dışı gezilere gidilir. Bu geziler izlenen konularla ilgili eğitici (sergiler, müzeler gibi) veya piknik gibi eğlence amaçlı olabilir.

Yıl sonunda bir tiyatro salonunda tüm çocuklarımız müzik, bale, drama, jimnastik ve dans çalışmalarında edindikleri becerileri topluluk önünde kendini rahatça ifade edebilmek gibi çok önemli bir deneyimi kazanarak yakınlarına sunarlar.

 

Önemli Günler

23 Nisan Çocuk Bayramı

Ata’mızın çocuklara armağan ettiği bu anlamlı bayramı Nisan ayı boyunca okul içi ve dışı aktivitelerle kutlamanın yanı sıra Dünya’daki ilk ve tek Çocuk Bayramını tam bir coşku içinde büyük şenliklerle yaşarız.

19 Mayıs bayramımızda büyük Atatürk’ümüzü anar, spor etkinlikleri ve spor yarışmaları ile kutlarız.

  

 

Anneler ve Babalar günü sürpriz etkinliklerle kutlanır.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı büyük bir coşku ile kutlar, Her an saygı ve sevgiyle andığımız ‘’Büyük ATA’mızı’’ bir kez daha anarız.

10 Kasım'da Atatürk Büstümüze çiçekler götürüp Ata'mıza şarkılarımızı ve şiirlerimizi armağan ederiz. O hafta içinde Atatürk Müzesini ve Köşkünü ziyaret ederiz.

Her yıl çeşitli eğlencelerin ve Noel Baba'nın yer aldığı Yeni Yıl Partisi düzenlenir.

 

 

Doğum Günü Kutlamaları

Çocuklarımızın bu özel günleri arkadaşları ile istenirse animatörler eşliğinde kutlanarak güzel ve mutlu anılar biriktirilir.

 

Sergiler

Çocuklarımızın resim, seramik ve proje çalışmalarından oluşan yapıtları, belirli periyotlarla okulumuzda ya da farklı mekanlarda sergilenerek yaratıcılıkları ailelerle paylaşılır.

Hemen Bilgi Almak İçin

İzmir Çiğli Panda Anaokulu hakkında daha detaylı bilgi için formu eksiksiz doldurunuz.